לתפור ידנית? יש רקמה ממוחשבת!

רקמה ממוחשבתלתפור ידנית במשך שעות? זו בהחלט אפשרות! ליהנות מפריטים המעוצבים ע”י רקמה ממוחשבת? אפשרות טובה הרבה יותר! גם תחום הטקסטיל וההדפסות נהנה מהטכנולוגיה המתקדמת, בזכותה ניתן להפיק מקסימום איכות במינימום זמן. סביר מאד להניח כי אם תפתחו לרגע את ארון הבגדים שלכם, תמצאו לפחות פריט אחד המעוטר ברקמה הממוחשבת. אז מהי אותה רקמה, מה מייחד אותה ואיך ניתן להסביר את הביקוש הגבוה לה?

רקמה ממוחשבת – על מה כולם מדברים?

במשך שנים, תפירה הייתה מותנית בחוט, מחט, עשר אצבעות והמון (!) סבלנות. כיום, הודות לרקמה הממוחשבת, אין צורך בהשקעה גדולה כל כך של משאבים וגם לא בתופרות מוכשרות! רקמה ממוחשבת כשמה כן היא, מופקת בזכות תוכנת מחשב. עם שליחת הפקודה מהתוכנה, מתחילה פעולת התפירה. מאחר ומדובר על תפירה ממוחשבת, הרי שהתוצרים המתקבלים מאופיינים ברמות הגימור הגבוהות ביותר! את הרקמה ניתן להדפיס על מגוון רחב של מוצרים: החל מחולצות T או POLO, דרך קפוצ’ונים ועד מכנסיים.

רקמה ממוחשבת יוצרת אפקט מרשים, נוכח ובולט על כל פריט שתבחרו! זו הסיבה כי חברות הבוחרות למתג חולצות בסמלי הארגון למשל, בוחרות ברקמה על פני שיטות הדפסה אחרות. אז איזה חלום עיצובי תרצו שנרקום עבורכם?

“הדפסה ברקמה ממוחשבת היא המומלצת ביותר?”

אנחנו נוטים שלא להכתיר אף שיטה כמומלצת יותר או פחות מסיבה פשוטה: לכל לקוח ישנם צרכים שונים לחלוטין – החל מהתקציב העומד לרשותו ועד העדפותיו העיצוביות-אישיות. אנו מאמינים בשידוך שיטת הדפסה בהתאמה אישית לכל לקוח! לצד הדפסות בשיטת הרקמה הממוחשבת, ניתן להדפיס באמצעות שלוש שיטות נוספות:

  • הדפסה דיגיטלית
  • הדפסת משי
  • הדפסה בחיתוך

“ישנה אפשרות להדפיס רקמה על כובעי שמש?”

בהחלט! כידוע, הכובעים של המותגים הגדולים מעוצבים בין היתר באמצעות רקמה ממוחשבת. אנו מזמינים אתכם להתחדש בכובע, ולהפתיע גם את החברים, המשפחה או העובדים שלכם באקססורי חובה! מלבד הדפסה על כובעים, אנו מדפיסים רקמות גם על כיפות. במידה ואתם רוצים להעניק מתנה מקורית ובעלת ערך לכבוד תקופת החגים או במעמד עלייה לתורה, כיפות ממותגות ברקמה לגברים שבחבורה היא המתנה המושלמת!

“על איזו שיטה תמליצו למועדון ספורט המעוניין בתלבושת אחידה?”

מועדוני ספורט – מכדור-עף, דרך כדורסל ועד כדורגל, מחלקים לשחקני הנבחרת חולצות מודפסות אחידות. כידוע, התלבשות האחידה תורמת לגיבוש חברי הקבוצה ולמיתוג ונראות יוקרתיים. כל עוד אתם מעוניינים בחולצות למועדון הספורט שלכם, ההמלצה שלנו חד משמעית: אך ורק רקמה ממוחשבת! רקמה של לוגו מועדון הספורט בחלקה הפרונטלי של החולצה, יוצרת אפקט עיצובי-מיתוגי אדיר!

אנחנו ב”אלי פרינט” נשמח לאפיין את הצורך שלכם לעומק ולהמליץ לכם על שיטת ההדפסה המושלמת בעבורכם! על מה אנו מתחייבים בפניכם? הדפסות איכותיות, שירות מצוין ומחירים סופר-אטרקטיביים להזמנות גדולות. לפרטים נוספים, התקשרו כעת ונשמח לסייע – 055-227-2222

תפריט