הדפסות לילדים

אלי פרינט בתל אביב ידועים בתור אחת מחברות הדפסת חולצות המובילות בארץ. הם מבצעים הדפסת חולצות לחתונות, למועדוני ספורט, לצה”ל ולמעצבי אופנה.

קהל אחד שאוהב הדפסת חולצות במיוחד הוא קהל הקטנטנים. ילדים בכל הגילאים אוהבים לתת כמתנת יום הולדת חולצה מודפסות עם כיתוב מצחיק על חתן השמחה.

באלי פרינט מציעים רעיונות שונים ומגוונים כהדפסת חולצה ליום הולדת, בין אם זה כיתובים שכבר קיימים או שדרוג רעיונות לכיתובים חדשים.

חתן השמחה ביום הולדתו נרגש ונלהב לקבל במתנה חולצה מודפסות עליה כיתוב שהוא מתחבר אליו. חולצה זו תישאר עמו עוד שנים רבות.

באלי פרינט אפשר גם להוסיף למתנה הדפסה על כובע. אפשר לבחור כובע באיזה צבע וגודל שרוצים עם הכיתוב “ניר התותח”. אין דבר שישמח יותר ילד ביום הולדתו.

כאשר מתבגרים המתנות משתנות. בני הנוער מעדיפים להעניק פוסטר של ריאנה במקום חולצה מודפסת עם כיתוב מצחיק, אבל ילדים שקיבלו במתנה חולצות ליום הולדתם לעולם לא ישכחו את המחווה שהחברים שלהם עשו.

אין מתנה יותר אישית ומרגשת מאשר חולצה עם כיתוב שהוא נטו עליך. לבישת חולצה זו לבית ספר תהפוך את הילד ללהיט מיידי בקרב חבריו ובני השכבה.

אז גם אתם רוצים לשמח את החבר שלכם מכיתה ה’ עם חולצה מודפסות מקורית, אל תחשבו פעמיים ובואו לעשות הדפסת חולצות אצל אלי פרינט. 055-2272222

לייעוץ חינם והצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שירותים נוספים