ניתן גם לבצע הדפסה על בגדים

ניתן גם לבצע הדפסה על בגדים

מהי הדפסה על בגדים? ובכן, כשאנחנו רוצים ללבוש משהו שמסמל משהו על מי שאנחנו ומאיפה אנחנו מגיעים, חולצות המודפסות בהתאמה אישית יכולות לעזור. ניתן להדפי אותן עם הצבעים האהובים, התמונות הרצויות והכיתוב המדויק כדי להפוך אותן למדויקות, ייחודיות ומעניינות כמו מה שאנחנו רוצים להביע דרך לבושנו.

מה מטרתה של הדפסה על בגדים?

כאמור, ניתן להדפיס על חולצות באופן שיבטא את הטעם האישי שלנו כמו גם את המסר האישי שלנו כלפי הכלל ו/או כלפי עצמנו, כדרך הלבוש שאנו עונדים. יתרה מכך, אפשר שיהיו לכך גם אלמנטים אקונומיים, וזאת כי בחברות כמו אלי פרינט ניתן להזמין גם חולצות בודדות, ובכך לשלם מחיר המשקף הזמנה קטנה מאשר הזמנה גדולה. אפשר מאוד שלא רק שזה יאפשר לקבל את החולצה שבדיוק רוצים, אלא גם במחיר המשקף את גודל ההזמנה ומה שהיא כוללת. יכול מאוד להיות שהוא בהחלט יהיה שונה מהמחיר שניתן לרכוש בו, חולצה באותה איכות ובדיוק בטעם – בחנות בגדים ממותגת אחרת.

נוסף על כך, ניתן להגיד שחולצות המודפסות באופן אישי הן דרך כיפית וייחודית לשווק דברים. למעשה, יש המון סגנונות ואפשרויות שניתן ליצור איתן ודרכן עיצובים חדשים ומעניינים, וככל שיש יותר בהירות לגבי החזון העסקי והשיווקי כך קל יותר לדעת מה מהן לבחור ואיזו מהן לשלב לתוך העיצוב השלם. חלק מהאפשרויות הקיימות, הן שיטות ההדפסה. לדוגמה, הרבה מאיתנו יודעים (או שלא) שהדפסה דיגיטלית, או במילים אחרות – הדפסת לייזר, מייצרת הדפסות איכותיות להפליא. ועם זאת, עלותה גבוהה יותר. ועל כן, יכול להיות שזה לא רלוונטי לעסק קטן להשקיע את תקציב השיווק שלו בסוג כזה של הדפסה, בייחוד אם הדפסות בשיטות אחרות ומוזלות יותר "עושות את הטריק" גם כן.

מה היתרונות של הדפסה על בגדים?

  • ניתן להדפיס על בגדים כדי להגדיל מודעות למותג או למסר שרוצים להעביר. על פי כן אפשר שהן יהיו פופולאריות במיוחד עבור עסקים המעוניינים לעשות זאת בדרך זולה וחברתית יחסית, כמו גם לארגונים שונים המעוניינים להעביר מסרים בדרך "אנושית" יחסית.
  • חולצות המודפסות באופן אישי יכולות לשקף איזשהי זהות של ארגון או חברה (או אפילו איכות או אלמנט מסוים באישיות של הלובש).
  • ניתן לבטא את מלוא היצירתיות וליצור משהו חדש ומגניב.
  • כיף לתת אותן במתנה כמו גם לקבל אותן כמתנה – בעיקר אם הן מעניקות ערך פרקטי / מהדהדות כרלוונטיות עבור הלובש.
  • ניתן לבחור, בתהליך הייצור, באיזו שיטת הדפס להשתמש ובאילו חומרים להשתמש. ככל שבוחרים בשיטות מתאימות יותר ובחומרים איכותיים יותר, כך החולצות המודפסות יכולות להחזיק יותר זמן.
  • כשעובדים עם חברת אלי פרינט יש אפשרות להזמין חולצות בודדות על פני הזמנה של חולצות מרובות, באם רוצים.
  • מדובר בדרך קלילה וכיפית להביע איזשהן תכונות או איכויות.
  • ניתן לבחור בכל שילוב צבעים / אלמנטים / תמונות / גרפיקות וכיוצא בזה. ישנה שליטה מלאה, או שליטה מסוימת על התוצר הסופי.
  • ניתן להשפיע על העלויות כדרך וויסות כמות הפרטים המוזמנים.

לסיכומו של דבר

חולצות המודפסות באופן אישי מאפשרות ללובש להביע משהו: משהו באישיות שלו, או משהו באישיות של הארגון שייצר את החולצה, כמו גם מאיפה מגיע. אם אדם מסתובב ברחוב עם חולצה של מייקרוסופט או אפל, אפשר מאוד שזה מעיד על כך שהגיע מהמשרדים של אותן חברות, ו/או שיש לו היכרות מסוימת עם העולם הטכנולוגי. כך או כך, חולצות המודפסות באופן אישי נושאות עימן רעיונות שמישהו מצא לנכון לבטא על גבי חולצה. בחברת אלי פרינט ניתן להדפיס חולצה במגוון סגנונות, חומרים, גזרות ושיטות הדפסה.

שיתוף:

לייעוץ חינם והצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם