מחפשים חולצות להדפסה בזול? הגעתם ליעד! 

מחפשים חולצות להדפסה בזול? הגעתם ליעד! 

מה מטרתן של חולצות להדפסה בזול? ובכן, אם בכוונתנו לבנות מותג, או להעלות מודעות למותג קיים וברצוננו לעשות זאת כדרך יצירת חולצות מודפסות, כמו גם להעניק אותן לאנשים מרובים – יכול מאוד להיות שיש המון ערך ביצירת חולצות מודפסות בזול. נכון הדבר באם אנחנו פשוט מחפשים לייצר לעצמנו ליין של הלבשה ייחודית ומעוניינים להזמין חולצות בודדות ובמחיר נמוך יחסית.

מה הכוונה מאחורי חולצות להדפסה בזול?

על כן, ובהתאם לכוונה, ניתן לשאול – מהי עלותה של חולצה המודפסת באופן אישי. ובכן, זו לא שאלה שאפשר לענות עליה בפשטות, כי אפשר שזה קצת כמו לשאול כמה עולה מכונית. וזאת כי יש לא מעט גורמים שיכולים להשפיע על המחיר. על כן, במקום לדבר על המחיר, אפשר לדבר על הגורמים שישפיעו על מחירה של חולצה מודפסת כדי לראות לאיזה כיוון הכדור נע. ראשית, נוכל לשאול, מאיזה חומר עשויה החולצה – שכן אפשר שתהיה לכך השפעה ניכרת על המחיר. לא רק זה, לחומר החולצה יכולה להיות השפעה ניכרת על איכות החולצה ועל הנכונות של לובשיה להמשיך ללבוש אותה לאורך זמן ובכלל לשמור אותה בארון. כך שיש כאן טריק מסוים, גם להשתמש בחומרים איכותיים יחסית כך שללובשים תהיה סיבה לשמור את החולצה על פני לזרוק אותה לפח, גם ללבוש אותה על פני לתעדף חולצות איכותיות אחרות וגם לבחור בחומרים המאפשרים להדפיס חולצה במחיר זול יחסית.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא עיצוב החולצה. יש לא מעט דרכים לקשט ולעצב חולצה, וכל אחת מהן יכולה להשפיע על המחיר. אם אנחנו מדברים על שיטת ההדפסה, הרי ששיטת ההדפסה יכולה להשפיע גם כן על עלות חולצה. בין אם מדובר בחיתוך וויניל, סובלימציה, גלופה וכיוצא בזה. גורם נוסף שיכול להשפיע על מחיר ההזמנה הוא המחיר. וגם כאן יש איזון מעניין. מצד אחד, הזמנה של פריטים בודדים תסתכם במחיר זול יותר. מצד שני, הזמנה של פריטים מרובים תסתכם במחיר מוזל יותר פר פריט על בסיס ההנחה שאולי תינתן בהתאם לגודל ההזמנה. למעשה, במקרים מסוימים יהיה סף מינימום של הזמנה. אלא שישנן חברות מסוימות, כמו אלי פרינט המאפשרות ללקוחות להזמין חולצות בודדות גם מבלי לעשות הזמנה גדולה.

גורם נוסף שיכול להשפיע על מחירן של חולצות מודפסות באופן אישי הוא מידת החולצה. יש לא מעט גדלים ויכול להיות שיהיו חברות שיאפשרו תמחור שונה בהתבסס על גודל החולצה הרצויה להדפסה. גורם נוסף הוא המהירות הרצויה עבור ייצור החולצות. יש מקומות שיכולים לגבות אקסטרה עבור מהירות גבוהה ויש כאלה שזה לא ממש משנה כמה מהר הלקוח מבקש אותן, המחיר הוא אותו מחיר – וכל מקרה לגופו. ניתן להתקשר לחברה נתונה ולבדוק אם למהירות ההפקה והייצור יש השפעה על המחיר כדי לראות אם גורם זה נכנס למשוואה.

מה היתרונות בקבלת חולצות להדפסה בזול?

  • ובכן, כדי לדעת כיצד לקבל מחיר זול יש לדעת את כל הגורמים הנכסים לאלמנט התמחור וזה יכול מאוד לפתח את הידע הקשור לייצור חולצות בהתאמה אישית ועל כן לצייד ביכולת ובהשכלה לצוד עסקאות בתחום זה.
  • ישנם מקומות המאפשרים להזמין חולצות בודדות ובכך מחיר ההזמנה עצמה יכול להיות נמוך באופן יחסי.

לסיכומו של דבר

ניתן להזמין חולצות בודדות, ובכך להוריד את המחיר הכולל של ההזמנה – כדרך חברת אלי פרינט. אלי פרינט מאפשרת להזמין חולצות בהדפסה מותאמת אישית בשלל גדלים וסגנונות וסביר שגם זה יכול לאפשר ווריאציה וגמישות במחיר.

שיתוף:

לייעוץ חינם והצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם