מה מיוחד בחולצות מודפסות?

חולצות באיכות גבוהה עם הדפסה אישית

אם אתם רוצים חולצות מיוחדות עם הדפסים של כיתוב או תמונות שאין לאף אחד, אתם יכולים להביא תמונות מהבית שאתם אוהבים ולהדפיס אותם כל החולצה. חולצות מודפסות כיום הם לא רק לתלבושת ביה”ס, אלא גם לאירועים אישיים בחיים בהם אנו רוצים לזכור את האירוע בצורה משמעותית ולתת מזכרת לחוגג. אירועים אלו יכולים להיות חתונה, בר או בת מצווה, יום הולדת, כנס מסוים, טיול לעובדים, טיול לתלמידים בביה”ס ועוד.

מה מיוחד בחולצות מודפסות?

חולצות מודפסות הן חולצות מיוחדות שאר אנו לא רואים אותם את אותה תמונה או כיתוב אצל אנשים. רוב החולצות מגיעות עם מסר כמו הטרנד החדש של משפטים מהתנ”ך והדפסתם על חולצות, אחרים מגיעות אם מסר של תובנה ויש כאלה שהם סתם עוד סלוגן שאנו אוהבים ללא שום תובנה. ישנם חולצות אשר לא נתקל בהם על מישהו מהרחוב, מאחר שהם מגיעות עם תמונה או סלוגן מהבית ולא ניתן למצוא אותם בחנויות הדפסה. החולצות מגיעות במגוון רחב של צבעים, צורות ודגמים ויש להתאים את ההדפס בהתאם לסוג החולצה. חולצות המשי הן חולצות מאד פופולאריות מכיוון שההדפסה שלהם נשארת לאורך שנים על החולצה וניתן לנצל אותן לא מעט פעמים. אך ישנם מקרים בהם אנשים מעדיפים את הטי שירט הפשוטה בין אם זה תלבושת לביה”ס או חולצה לעובדים ביום גיבוש מטעם החברה.

לא רק פריט לבוש

חולצות עם הדפסה עם פריט לבוש עם SAY ואומרים משקפים את אופיינו והלך רוחנו ואף את סדרי העדיפויות שלנו. לעיתים מישהו עם אג’נדה מסוימת יעדיף ללבוש חולצה מודפסת שתעביר את המסר מאשר להוסיף עוד משהו על הנאמר. עם חולצה מודפסת יש משהו הרבה יותר עמוק מסתם עוד פריט לבוש. כמו שאנו ישנים בלילה עם פיג’מה שאנו אוהבים והיא חלק בלתי נפרד מאיתנו ומסמלת לנו משהו באישיותנו, כך חולצה מודפסת היא פריט עם ערך לא פחות מאשר הפיג’מה שלנו. לכן חשוב להשקיע בסוג בד החולצה בטרם מבצעים הדפסה עליה.

מה מסמלות חולצות מודפסות?

חולצות מודפסות הן לא עוד חולצות טי שירט פשוטות אלא מסמלות הרבה יותר מזה. ישנם לא מעט רגעים חשובים בחיינו שאנו נעזרים בחולצות טי שירט החל מסיום ביה”ס היסודי, סיום החטיבה והתיכון , סיום חוג קרטה, סיום בצופים, סיום חוג של”ח, סיום הטירונות, סיום הצבא ועוד אירועים חשובים ומשמעותיים בחיינו בהם אנו צריכים חולצה טי שירט בין אם היא לבנה חלקה או בצבע אחר. אירועים אלה משמעותיים להמשך חיינו, ומסתבר שבכל אחד מהאירועים שעברנו בחיים קיבלנו חולצה משמעותית שחיברה אותנו על האירוע שעברנו עם החברים או לבד. הכיתוב, הצבעים והמסר שהחולצה מעבירה גרמה לנו לזכור אותה כזיכרון משמעותי בחיים ועוד מזכרת מהחוויה שעברנו.

חולצות עם הדפסה שכולם אוהבים

חולצות עם הדפסה הן חולצות שכל אחד מאיתנו אוהב לקבל בתור מתנה. הן מזכירות לנו מי אנחנו, מה עברנו בחיים ועד כמה היא משמעותית לנו ולחברינו. למשל חולצה של סיום טירונות בצבא מלווה רבים עד גיל מאוחר והם מסרבים לזרוק אותה לפח בגלל שהיא נוחה וגם מזכירה להם נשכחות מהעבר. בעזרת הדפסה על חולצה ניתן לייצור חוויה משותפת מאין נוסטלגיה  לנו ולחברנו שתישאר איתנו שנים רבות כמו החולצה מהטירונות שאנו מתקשים להיפטר ממנו גם בגילאים מבוגרים.

איך בוחרים חולצה שמתאימה לכם?

בחירת החולצה היא השלב הקשה ביותר. מאחר שקיימים סוגים שונים של בדים, חשוב לבחור בד איכותי שיישאר לאורך זמן ולא יתבלה מהר כולל הכיתוב. חשוב לזכור שחולצת טי שירט עוברת לא מעט כביסות במהלך חייה ועל כן חשוב לבחור בבד איכותי על מנת לשמור על הכיתוב או התמונה לאורך שנים רבות. לכן בטרם ההדפסה שאלו את בעל החנות איזה חולצות מומלצות להדפסה וההדפסה שלהן נשאר לאורך זמן. אל תשקיעו על חולצה פשוטה שהדפסה תרד תוך זמן קצר, במיוחד אם זה מתנה לאירוע חשוב כמו יום הולדת או בר או בת מצווה.

טיפים להדפסה נכונה על חולצות

אל תוותרו על איכות החולצה. בחרו חולצה מבד טריקו איכותי ועמיד בכביסות ללא כיווצים עם הדפסה עמידה לאורך זמן. חולצות ששוקלות פחות מ-160 גרם נחשבות לדקות ולא איכותיות, מה שאומר שההדפסה עליהן לא תחזיק מעמד זמן רב מבחינת הכביסות. בחרו חולצה איכותית.

התאימו את סוג ההדפסה לסוג החולצה. אם מדובר על חולצת טריקו יש להדפיס בדפוס משי שכולל הכנת גלופה מרשת. אם מדובר על חולצה מפוליאסטר בהיר ניתן להדפיס בצורת סובלימציה הכוללת דיו מיוחד שמועבר בחום לחלק הפנימי של החולצה.

רוצים להדפיס לוגו של חברה, הקפידו שהלוגו יכלול משפט או סלוגן שיבדל אתכם המתחרים האחרים בשוק וימוקם במקום הנכון.

שיתוף:

לייעוץ חינם והצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם