הדפסה על חולצות – הדרך למיתוג העסק

מיתוג הוא כלי שיווקי שאף עסק לא יכול לוותר עליו. הוא יוצר קו חזותי אחיד לעסק, הוא מגביהדפסה על חולצות - הדרך למיתוג העסקר את החיבור של הלקוחות למותג, הוא מאפשר לעסק לשדר מקצועיות והוא גם משמש כלי חשוב לתקשורת עם הלקוחות.

מיתוג כולל בדרך כלל לוגו, דף עסקי ואולי כרטיס ביקור, אבל האמת היא שמיתוג אפקטיבי זה הרבה יותר. אז מתי כדאי למתג את העסק באמצעות הדפסת חולצות?

איך הדפסה על חולצות מחזקת לכם את המיתוג העסקי?

יצירת מיתוג ויזואלי לעסק היא אחת הדרכים החשובות ביותר ליצור בידול של העסק שלכם על פני המתחרים, לוודא שהלקוחות שלכם מוצאים אתכם בקלות – גם באינטרנט, או בסניף החדש שפתחתם, ליצור שפה משותפת עם הלקוחות ואפילו להעביר מסרים שונים.

אפשר למתג כמעט כל דבר, אבל מיתוג באמצעות הדפסה על חולצות, מספק יתרונות שאין בשום מוצר ממותג אחר:

שירות מהיר וקל בכל מקום

בין אם הם נמצאים בבית העסק, או נוסעים לבצע שליחויות מסוגים שונים, עובדים עם חולצה ממותגת בולטים על פני השטח ולכן קל יותר לבקש מהם שירות.

הופעה ייצוגית של העובדים שלכם

חולצה ממותגת מאפשרת לכם לבחור את הגזרה ואת החלק הדומיננטי של המראה של העובדים שלכם. באופן הזה קל יותר לשלוט על הופעה ייצוגית של העובדים שלכם, גם אם אתם לא בסביבה.

תדמית של עסק רציני

כיום, כל ארגון גדול, העוסק בקבלת קהל, או שירות לקוחות פרונטלי, מעסיק עובדים עם תלבושת אחידה, או לפחות חולצה ממותגת. לכן, כאשר העסק שלכם פועל באותו אופן, הוא מקבל תדמית של ארגון רציני ומקצועי בעיני הלקוחות.

פרסומת מהלכת

חולצה ממותגת היא פרסומת מהלכת. אם יש עליה את הלוגו של העסק לצד פרטי התקשרות, אתם גם מעלים את התודעה לעסק שלכם וגם מאפשרים ללקוחות פוטנציאלים למצוא אתכם יותר בקלות.

יצירת דיאלוג

כשאתם או העובדים שלכם לובשים חולצה ממותגת של העסק, אתם מזמינים באופן עקיף את האנשים מסביב לשוחח אתכם – לשאול שאלות על העסק ועל השירותים שהוא נותן. כך העסק שלכם מקבל תשומת לב חיובית באופן יצירתי.

שימושים שונים עם חולצה ממותגת

למרות האמור מעלה, חולצה ממותגת היא לא רק תלבושת אחידה שלובשים במקום העבודה. היא גם תלבושת ייצוגית, אותה לובשים לכנסים, אירועים, תערוכות, פגישות עסקיות ואפילו בדרך לעבודה.

כך קל יותר לחדור לתודעה, להשאיר בזיכרון של אנשים ולהרוויח “סוכן מכירות” שלא מפסיק לעבוד לעולם.

לסיכום

הדפסת חולצות ממותגות היא כלי עזר שיווקי חיוני לכל עסק, המאפשר לכם גם ליצור אחידות במראה החיצוני של העובדים, לבלוט בשטח ולזכות בתדמית של עסק מקצועי.

אם גם אתם רוצים להעניק לעסק שלכם כלי שיווקי, תדמיתי ומקצועי שאי אפשר לוותר עליו – צרו איתנו קשר ונשמח לעזור!

תפריט