כך תשיגו את החולצות המודפסות שתמיד רציתם!

הדפסה על חולצות דרייפיט לסוף מסלול בצבא

חולצות מודפסות מגיעות עם הרבה ערך. ועם זאת, הערך שלהן מאוד תלוי בהקשר. ישנם הקשרים חברתיים, בהם ניתן לעשות שימוש בחולצות מודפסות, וישנם הקשרים מקצועיים. ברמת ההקשרים החברתיים, אנחנו מייצרים חוויה של אחווה וביחדנס. ברמת ההקשרים המקצועיים, אנחנו מציגים אחווה מקצועית ואומרים למעשה, כדרך עיצוב החולצה – איזו מטרה אנחנו מקדמים.

מה הערך בחולצות מודפסות?

בכתבה זו נרצה לדסקס קמעא על אחד משני ההקשרים: החברתי והמקצועי. הבה נשקול מעט את ההקשר החברתי. נניח שיש שכבה המסיימת את שנת הלימודים ורוצה להתייחד בכיתוב מיוחד, אותנטי וייחודי רק לה. באופן שכזה, תוכל להזמין עשרות חולצות שיהוו חיבור מסוים לשנתון, מסר ייחודי מהנפשות הפועלות כמו גם מזכרת מסוימת שערכה מזכיר ספר מחזור. במובן אחר, ההקשר החברתי יכול לבוא לידי ביטוי דווקא אל מול קבוצת נוער, אשר יש בידה מדים אחידים המופיעים על גביהם סמלי התנועה. אנשים שלא מכירים אחד את השני אך נפגשים במקרה ברחוב, או באחד הכנסים של התנועה לפתע רואים שהם מבלים את זמנם באותה תנועה. זה כשלעצמו יכול לרמז להם שיש להם יותר במשותף מאשר חשבו.

ההקשר החברתי יכול לעבוד גם במצבים מקצועיים. נניח שיש 15 אנשים שעובדים באופן ספייס, בחברת הייטק קטנה. כל אחד מהם לבוש באופן שונה. אחד מהם אוהב סגנון קלאסי, השני מרושל, השלישי אופנת גולשים והרביעית בכלל אוהבת לבוש של נסיכות דיסני. כל אחד מהאנשים מגיע עם סגנון משלו; זה נחמד וחביב. ועם זאת, כאשר מאפשרים לכולם להגיע עם תלבושת אחידה המייצגת את ערכי החברה, לפתע כולם שייכים לאותה קבוצה והאינדיבידואליות שלהם מובעת כדרך ההשתייכות שלהם לאותה מטרה. כשהם מסתכלים ימינה ושמאלה הם רואים אנשים הלבושים כמותם, וזה כשלעצמו יכול לייצר חוויה קבוצתית וליצור אחידות, ולו ברמה הוויזואלית. מה גם שזה יכול מאוד להקל עליהם ולייעל את זמנם בשיקולי ההלבשה המקצועית שלהם לעתיד לבוא.

ההקשר החברתי יכול לעבוד גם ברובד המקצועי, כאשר אחד מהעובדים יוצא מן המשרד לפגישה, או למסעדה בהמשך הרחוב. כל מי שרואה אותו מזהה את סמלי המותג / החברה ומעצם כך החברה מעצימה את נוכחות המותג שלה בקרב העוברים ושבים, או לחילופין: "רואי החולצה". ואם אותו אדם הלובש את החולצה המקצועית ילך לכנס מקצועית בנישה המקצועית שלו, החולצה עצמה יכולה לשמש כגשר להתחלת שיחות חדשות ויכולה לשדר רבות על סדר העדיפויות ושלל אלמנטים ביוגרפיים שונים הקשורים לאותו אדם.

מה מייחד את החולצות?

  1. חולצות אלו יכולות לשמש כדגל. מה תפקידו של דגל? להביע ערכים מסוימים הקשורים לקבוצה / מדינה וכיוצא בזה. כאשר הולכים עם חולצות עם דפוס, הולכים עם חולצות שמישהו טרח להדפיס עליהן עיצוב מסוים, שאפשר מאוד שמבטא ערך פנימי שהולבש על גבי החולצה למען ייצוגו ברבים.
  2. חולצות שהודפסו באופן אישי יכולות ליחצן ולייצג תנועה מסוימת. ובכך לייצר תנועה של אחווה הן בתוך הקבוצה, ולהוות בסיס ייחודי לשיחה בפני חברי קבוצה שטרם נפגשו או הכירו באופן רשמי.
  3. חולצות שהודפסו יכולות לשמש כפרסומת ניידת המשדרת את ערכי המותג, או לפחות את נראות המותג לעוברים ושבים ו/או למשתתפי כנס מסוימים.

לסיכומו של דבר

אם רוצים להדפיס חולצות מודפסות כהלכה, ניתן ללכת לכל מקום שיודע להדפיס עיצובים. ואילו, אם רוצים להדפיס חולצות עם דפוס איכותי, ניתן ליצור קשר עם אלי פרינט המשמש כמפעל להדפסת חולצות בתל אביב. שטחו של המפעל תופס כשתי קומות וניתן לקבל הדפסות משי כמו גם הדפסות דיגיטליות על שלל סוגי בדים.

שיתוף:

לייעוץ חינם והצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם