טיפים להדפסה על חולצה

הדפסה על חולצה היא חלק בלתי נפרד מחולצות הטי שירט. עם הדפסה על חולצה ניתן לשדרג כל חולצה בצורה הטובה ביותר ולעשות אותה אופנתית ומושלמת. על מנת שנוכל לבצע הדפסה על חולצה אנו חייבים להקפיד על כמה דברים חשובים על מנת שנקבל הדפסה משולמת באלי פרינט תמצאו מגוון נרחב של הדפסות חולצות למגוון אירועים בין אם זה לחתונה, למועדוני כושר, לילדים, לעבודה ועוד.

רגע לפני שאתם מחליטים על הדפסה על חולצה חשוב שתשימו לב לקריטריונים הבאים, שיחסכו מכם זמן, וכסף .

 • בחירת בד איכותי – בחרתם לכם הדפסה הכל טוב ויפה, על מנת שההדפס שלכם יישאר לאורך זמן ולא ירד בכל כביסה, כדאי מאוד לבחור בד איכותי. עם בד איכותי תוכלו להיות בטוחים שההדפסה שלכם תהיה עמידה לאורך זמן רב, גם אחרי כביסות מרובות. לכן הקפידו לבחור בד איכותי ונעים על הגוף, גם אם הוא עולה בכמה שקלים יותר מחולצת טי שירט פשוטה. שווה להשקיע את השקלים האלה בחולצה על מנת שתוכלו ללבוש אותה שנים רבות וליהנות ממנה ומההדפסה עליה.
  מגוון סוגי בדים וגזרות – חשוב שבחנות שאתם רוצים להדפיס יהיו כמה שיותר סוגי בדים וגזרות בצבעים שונים. ככל שיהיו יותר סוגי בדים וגזרות כך יהיה לכם מגוון נרחב שתוכלו לבחור ממנו את הבדים והגזרות אשר מתאימים למבנה גופכם.
 • עמידות ההדפסה – חשוב שעמידות ההדפסה תהיה חזקה ותהיה לאורך שנים רבות. ישנם הדפסים פחות עמידים אשר מתקלפים תוך זמן קצר, אם אתם רוצים הדפס עמיד חשוב שתבחרו גם בד עמיד שלא יגרום להדפס להתפורר תוך זמן קצר. הדפס עמיד ישרוד לכם גם אחרי אינספור כביסות, לכן שאתם בוחרים חולצה מתאימה להדפס עמיד, שאלו את המוכר אילו הדפסים עמידים לאורך זמן ובחרו בהם.
 • מגוון שיטות הדפסה –  שאתם מגיעים לחנות הדפסים חשוב שיהיה לחנות מגוון נרחב של שיטות הדפסה כדי שיוכלו להתאים את שיטת ההדפסה לסוג הבד ולסוג ההדפס שבחרתם. חנות ללא מגוון נרחב של שיטת הדפסה יכולה לבצע הדפסה שלא מתאימה לבד שבחרתם.  ורוב הסיכויים שההדפס לא יהיה עמיד לאורך שנים.
 • מכשור איכותי – חשוב שההדפסה שאתם רוצים שתודפס על חולצתכם תעשה באמצעות במכשור איכותי זאת על מנת למנוע מצב בו ההדפס יתקלף מהחולצה לאחר זמן קצר. מעבר לכך, עם מכשור איכותי נקבל הדפסה באיכות רזולוציה גבוהה יותר, כך שהתמונה והכיתוב יהיה חדים עד מאוד וברורים לכל מי שמביט בהם. הקפידו לשאול בכל חנות שאתם בודקים מה איכות המכשור, אל תתביישו. ככל שתדעו על איכות המכשיר כך תוכלו להחליט היכן אתם רוצים להדפיס את החולצה שלכם.
 • מיקום קרוב – ככל שהחנות שמבצעת הדפסות תהיה קרובה אליכם, כך תחסכו זמן של נסיעות מיותרות ופקקים. אם אתם גרים במרכז הארץ בתל אביב, עדיף שתמצאו חנות שנמצאת בתל אביב ועדיף שקרובה לאזור שבה אתם גרים. עדיף לכם למצוא חנות בתל אביב מאשר למצוא בכפר סבא.
 • נגישות למקום – נגישות למקום החנות היא דבר חשוב מאוד במיוחד שמדובר על מקום שלא ניתן להגיע אליו בתחבורה ציבורית או ברכב פרטי. חשוב שיהיה חניה במקום עצמו, על מנת שנוכל להחנות את הרכב ללא כל חשש לדו”ח. כמו כן, תחבורה ציבורית אשר לא יכולה להגיע למקום מסוים גורמת לאותו קונה בעיה, ועל כן הוא נאלץ לוותר על הקנייה ולמצוא חנות אחרת שקרובה לו.
 • ניסיון החנות – חשוב שנמצא חשוב עם ניסיון בתחום ההדפסה על חולצות. כדאי לכם לבחור חנות שקיימת שנים רבות ויש להם מוניטין מאשר חנות חדשה ללא מוניטין שאתם לא יודעים מה יהיו תוצאות ההדפסה. עם חנות וותיקה ובעלת מוניטין אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את המוצר שאתם מעוניינים בו בצורה הטובה ביותר, לעומת זאת חנות חדשה ללא מוניטין לא תבטיח לכם שתקבלו את המוצר שאתם מעוניינים בו כפי שאתם רוצים. לכן עדיף לא לקחת סיכון שמדובר על הדפסת חולצות.
  אם תקפידו ליישם כמה מהטיפים הללו או אפילו את כולם, תיהנו מהדפסה איכותית ועמידה לאורך זמן שתוכלו להתגאות בה מדיי יום ברחוב או בעבודה.

שיתוף:

לייעוץ חינם והצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם