חולצות מודפסות לאירועים מיוחדים

הדפסת לוגו של חברה על חולצות וגופיות

אירועים מיוחדים הפכו בשנים האחרונות לאירועים שיש להשקיע בהם על מנת שיזכרו את האירוע שלנו לאורך שנים רבות. אחד הדברים השכיחים שאנו רואים באירועים זה מזכרת כלשהי בין אם זה מחזיק מפתחות, חולצה, מגנט או כל דבר אחר שעליו ישנו משפט הומוריסטי או כיתוב עם מסר. אותו כיתוב או אפילו תמונה עושה את המוצר שקיבלנו מהאירוע עצמו למזכרת מיוחדת שלא נשכח שנים רבות. באלי פרינט תוכלו למצוא מגוון נרחב של חולצות טריקו וכן הדפסים שונים שתוכלו לשלב על החולצות שאתם רוכשים לאירוע.

מהם אירועים מיוחדים?

אירועים מיוחדים הם אירועים משפחתיים ואירועים עסקיים. באירועים משפחתיים נוכל למצוא אירועים קבועים שכל אדם עובר במהלך חייו כגון: ברית/ בריתה, בר מצווה/ בת מצווה, חתונה, מסיבת רווקים/ רווקות, יום הולדת, מסיבת גיוס, מסיבת שחרור ועוד. לעומת זאת באירועים עסקיים נוכל למצוא אירועי גיבוש לעובדים, ימי כיף, כנסים, השתלמויות ועוד. כל אחד מהאירועים מצריך הכנה מראש של אולם אירועים, כיבוד, תאורה ועוד וכמובן מזכרת מהאירוע עצמו למשתתפים בו. חולצות מודפסות עם כיתוב שמתאים לאירוע עצמו או תמונה על החולצה הם המתנה הטובה ביותר שכל אחד יכול לבקש לעצמו. מעבר לכך, שהם מזכירים את האירוע עצמו ניתן לעשות בהם שימוש ולא לזרוק אותם סתם בצד.

למה להשקיע בחולצות מודפסות לאירועים?

אם אתם רוצים לשבור את הקרח ביום האירועים בין האורחים המגוונים שמגיעים אליכם מאזורים שונים בארץ, כדאי לכם מאוד לחלק באירוע עצמו חולצות  מודפסות. באמצעות חולצות מודפסות תגרמו לכם שכל האורחים באירוע יהיו זהים וכן תשברו את הקרח אודות המשפט המצחיק שמופיע על החולצה עצמה, וכן האורחים שלכם יוכלו ליהנות ממזכרת שימושית לאורך שנים רבות, שכל פעם שהם ילבשו את החולצה הם יזכרו באירוע עצמו. חולצות מצחיקות עם כיתוב מצחיק בתוספת תמונה או בלי תמונה תוכלו למצוא באלי פרינט. החולצות עם הכיתוב מודפסות בהזרקת דיו מיוחדת שתשאיר את ההדפסה לאורך שנים רבות. כמו כן, תוכלו למצוא מגוון נרחב של חולצות טריקו איכותיות שתוכלו להדפיס עליהן את הכיתוב עצמו.

התאמת החולצה לאירוע עצמו?

מאחר שבאירועים שונים ישנו קהל מוזמנים מגוון ומעורב, חשוב להתאים את החולצות עצמן לסוג המוזמנים. אם החלטנו שאנחנו רוצים באירוע חולצות מודפסות, חשוב שניקח בחשבון את המוזמנים המבוגרים יותר ולא רק את הקהל הצעיר. לכן המסר שאנחנו רוצים להדפיס על החולצה עצמה חייב להתאים גם למוזמנים המבוגרים. לכן חשוב שהמסר שאתם רוצים להדפיס על החולצה לא יפגע במוזמנים עצמם. בדר”כ שמדובר על אירועים שונים גם המסר הוא לרוב מסר הומוריסטי שלא פוגע במוזמנים עצמם. לצד המסר המצחיק תוכלו תמיד לשלב תמונה שמתאימה למסר שאתם רוצים להעביר או להשאיר רק את המשפט עצמו ללא תמונה.

מיהו קהל המוזמנים באירוע?

ברוב האירועים הפרטיים והעסקיים מדובר לרוב על קהל מוזמנים מעורב, כלומר צעירים ומבוגרים כאחד. לכן חשוב להתאים את החולצות עצמן לאירוע עצמו. כמו כן, חשוב שתבררו מראש מיהו קהל המוזמנים שלכם ומה הוא כולל? כלומר האם מדובר על קהל צעיר בלבד? או אולי על קהל מבוגרים ברובו? קהל משולב צעירים ומבוגרים? או קהל של בני נוער? לאחר שביררתם על סוג הקהל שאמור להגיע לאירוע תוכלו להתאים לו את החולצות והמסר שאתם רוצים שיופיע עליו.

האם חולצות מודפסות מתאימות לכל סוגי האירועים?

חולצות מודפסות מתאימות לכל סוגי האירועים גם הפרטיים וגם העסקיים כאחד. בכל אירוע בין אם הוא פרטי או עסקי יש לקחת תמיד בחשבון את המוזמנים עצמם ולהתאים את המסר לסוגי האירוע עצמו. כך למשל באירוע של חתונה לא נחלק למוזמנים חולצות עם כיתוב ” מזל טוב חתכו לקטן” מכיוון שמדובר על אירוע חתונה ואין שום קשר בין ברית מילה לחתונה. לכן חשוב מאוד להתאים את סוג המסר לאירוע עצמו. כמעט בכל אירוע עסקי או פרטי תוכלו לראות חולצות עם הדפס של מסר עליהן אשר מחולקות בתחילת האירוע או לקראת סוף האירוע כמזכרת מהאירוע עצמו.

בחירת חולצות איכותיות עם הדפסה עמידה

אם אתם רוצים שהחולצות שאתם מחלקים באירוע הפרטי שלכם יהיו עמידים לאורך שנים רבות ושההדפסה לא תתפורר, אתם חייבים לבחור חולצות איכותיות והדפסה עמידה. באלי פרינט תמצאו מגוון נרחב של חולצות טריקו איכותיות שמתאימות לאירועים מיוחדים וכן הדפסות עמידות אשר מתבצעות בהזרקת דיו. אז בפעם הבאה שאתם צריכים חולצות לאירועים מיוחדים אל תשכחו לעצור לחפש חולצות טי שירט עם בד איכותי והדפסה עמידה שתישאר לכם שנים רבות.

שיתוף:

לייעוץ חינם והצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם