איפה ניתן להדפיס על חולצה בודדת?

חולצות באיכות גבוהה עם הדפסה אישית

למה הדפסה על חולצה בודדת יכולה לשמש? ובכן, במקרים רבים יש אנשים המעוניינים לייצר עבור עצמם את החולצה המושלמת, האולטימטיבית, הייעודית להקשר מסוים – ועם זאת, הם לא מעוניינים להזמין אלפי חולצות שכדי להצדיק את מחיר ההזמנה או כדי לקבל אישור הזמנה מאחד המפעלים המסוגלים לייצר ולהדפיס חולצות בהתאמה אישית. במילים אחרות, כאשר מזמינים חולצה בודדת, ניתן להזמין את החולצה שרוצים בעלות פחותה יחסית מאשר אם היה מדובר בהזמנה של מספר חולצות מרובות.

מה מטרתה של הדפסה על חולצה בודדת?

על פי כן, הדפסות על חולצות בודדות הן אלו אשר יתרחשו ויתבקשו במקרים בהם אנשים מבינים שהם רוצים חולצות בהתאמה אישית, כמו גם, הם לא רוצים להשקיע עלות של הזמנה גדולה. ויש בכך היגיון. נניח שאנחנו נכנסים לחנות בגדים ונתקלים בחולצה שאנחנו ממש אוהבים, אלא מניחים שאם היה בה פרט שונה היא הייתה אפילו יותר טובה ואידיאלית. היכולת להדפיס על חולצה בודדת, היא למעשה היכולת להבין מה רצינו ולייצר את זה באופן מותאם אישית אפילו יותר. ואם אנחנו מסתכלים על זה בהקשר הזה, ואנחנו מבינים שאנחנו רוצים לייצר חולצה בודדת, הרי זה הגיוני ומתאים לשלם עליה עלות של חולצה בודדת, מאשר עלות של עשרות, מאות או אלפי חולצות פר הזמנה.

יש כל מיני סיבות עבורן נרצה להדפיס על חולצות בודדות. יכול להיות שאנחנו רוצים חולצה מסוימת עבור עצמנו, כפי שביטאנו קודם בדוגמה עם חנות הבגדים. יכול להיות שאנחנו רוצים חולצות בודדות לאירוע משפחתי, רק עבור המשפחה הגרעינית. יכול להיות שאנחנו רוצים חולצות בודדות לעסק, עבור מספר מצומצם של עובדים. ויכול להיות שאנחנו רוצים להדפיס חולצה ייעודית עבור שחקן בקבוצת כדורגל ועל פי כן אכן מדובר בהדפסה על חולצה בודדת. יש מגוון מקרים בהם יהיה רלוונטי להדפיס רק חולצה אחת, או כמות מועטה – וזה מאוד נחמד שיש חברות, דוגמת אלי פרינט המאפשרות להזמין חולצות בודדות לאנשים פרטיים.

מה ייחודי בהזמנת הדפסה על חולצה בודדת?

  • ניתן להזמין חולצות בהתאמה אישית בעלות המשקפת הזמנת חולצה בודדת על פני עלות המשקפת הזמנת מספר מרובה של חולצות
  • ניתן להתאים אישית חולצה שעומדת לעיני רוחנו, ולהזמין רק אחת, או מספר מהן מבלי לבצע הזמנה גדולה.
  • ניתן להלביש עובדים או שחקנים או חברי קבוצה באופן ייעודי, מבלי לרכוש אקסטרה חולצות במסגרת הזמנה שכזו.
  • ניתן לייצר תחרויות נושאות פרסים במסגרתן תוצע חולצה בודדת וייחודית לזוכה. ובכך ניתן לייצר חולצה אחת, כפרס ייחודי עבור אדם ספציפי.
  • ניתן לייצר מלתחה מלאה בחולצות בודדות בייחודיות. במקום להדפיס כל עיצוב שרוצים עבור המלתחה שרוצים כמה פעמים, ניתן להדפיס אותו פעם אחת בלבד.

לסיכומו של דבר

היכולת להדפיס על חולצות בודדות מאפשרת לנו לקחת את הרעיון שלנו, לייצר אותו בפועל ומתוכו לראות חולצה "אולטימטיבית", או לפחות, ייעודית, מתגשמת – תוך כדי שאנחנו משלמים עלות המשקפת הזמנת חולצות בודדות. בחברת אלי פרינט ניתן להזמין חולצות בהדפסה מותאמת אישית במגוון גדלים, סוגים, שיטות דפוס ואי אילו אלמנטים. וכמובן, חברת אלי פרינט, אשר מפעלה יושב בתל אביב ומתפרס על שתי קומות – מאפשרת ללקוחותיה להזמין חולצות בודדות בקלות ובכיף גדול. כשמזמינים מאלי פרינט, לא צריך לעמוד בכמות מינימום להזמנה, אלא אם כן מדובר בהזמנה שאכן דורשת זאת מבחינת החברה. כך שאם רוצים לצייד את ארון הבגדים (שלנו או של הלקוחות / העובדים וכיוצא בזה) בחולצות ייחודיות שאין עוד כדוגמתן (כי לא הודפסו בכמות גדולה), ניתן להזמין חולצות בודדות בהדפסה מותאמת אישית.

שיתוף:

לייעוץ חינם והצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם