אודות

אליפרינט הינה החברה המובילה ביותר בתחום הדפסת החולצות ופועלת מעל 40 שנה.
אליפרינט הוא מפעל להדפסת חולצות בתל אביב. שטחו של המפעל מתפרס על 2 קומות ומציע הדפסות משי והדפסות דיגיטליות על כל סוגי הבדים.
המפעל מתמחה בכל סוגי הדפסת החולצות. יש בחנות מלאי גדול של מוצרים.
אליפרינט ידוע כאחד המפעלים המקצועיים והאמינים בתחום ומתמחה ביחס אישי חם ואדיב.
במפעל, ניתן להדפיס גם כל מה שקשור לביגוד. בגדי עבודה – מכנסי עבודה וחולצות שמיועדות למגוון רחב של עבודות, החל מבגדי מעצבים ועד לעבודות עפר.
אנו גם מדפיסים חולצות עם סמלים של יחידות של צה”ל, מגוון רחב של חוגים ותנועות נוער. הכל על חולצות ובדים שיתאימו ללקוח. הזמנות מהצבא הן בדרך כלל מאד גדולות ואנו מסוגלים להדפיס אלפי חולצות תוך שבוע. אז אם צריכים הדפסה בהתראה קצרה אין ספק שהגעתם למקום הנכון.

למה דווקא לבצע הזמנה דרכנו?

היתרון הגדול ביותר שלנו שאין שום התפשרות על איכות.
אצלנו הדפסת החולצות היא באיכות הגבוהה ביותר בשיטות המתקדמות ביותר.
חתן וכלה שמחפשים להדפיס חולצות מודפסות לחתונה שלהם מוזמנים להגיע אלינו ונעשה הכל כדי שייצאו מרוצים. אם הזוג המאושר מגיע עם רעיון ועיצוב משלו, אז הם יקבלו את החולצות במהירות אבל אם חסר להם רעיון ואין עיצוב, אנו נשמח לעזור גם פה.
קהל גדול במיוחד שמגיע אלינו הם בתי ספר ומועדוני הספורט למיניהם שמעוניינים הדפסה על חולצות כדורגל וחולצות מיוחדות שמדיפות זיעה.

מה תוכלו למצוא אצלנו בחנות?

מגוון ענק של חולצות בגזרות שונות (צווארון וי, פולו, גופיות טריקו, דרייפיט ועוד) מבדים בהרכב מאה אחוז כותנה.
במידה ואתם רוצים להדפיס על חולצה שאתם מביאים בעצמכם, אנו מדפיסים על כל סוגי הבדים השונים.

מה סוגי ההדפסה שאנו מציעים?

יש שלושה סוגי הדפסה על חולצות:

הדפסת משי

זו הדפסה הקיימת מזה מאות שנים, ומקורה בסין. בשיטה זו מכינים גלופה של ההדפס, מציבים אותה על הבד, וממלאים אותה בצבעים הרצויים מעל חתיכת הבד. השיטה עברה שכלולים ושיפורים, עד שבמאה ה-20 הצליחו להשתמש בה על מנת להדפיס גם על טקסטיל (בעבר ההדפסה שימשה יותר להדפסים על עץ ואבן).

הדפסה דיגטלית

הדפסה חדשנית להדפסה ישירות מקובץ או תמונה דיגיטלית. המדפסת הדיגיטלית מדפיסה ישירות על החולצה את התמונה או הקובץ שנבחרו. סוג הדפסה זה לא מוגבל בצבעים, או במורכבות התמונות, ובהדפסה זו ניתן להדפיס על פרטי ביגוד כל תמונה.

הדפסה בחיתוך

הדפסה בה מכונה חותכת חומר מיוחד בצורה אותה בוחרים, ואת החומר החתוך מדביקים על החולצה בעזרת חום. סוג הדפסה זה אינו מתאים לציורים או תמונות מורכבות, אלא למספרים ואותיות, או חיתוכים גרפיים פשוטים. הדפסה זו מתאימה בעיקר לחולצות לקבוצות ספורט, או חולצות עם הטבעות שמות ומספרים עליהן, ולוגואים פשוטים.

מה יתרונות כל הדפסה?

שלושת ההדפסות הינן באיכות גבוהה מאוד. גם לאחר מאות כביסות ההדפס לא יורד מהבד.

  • יתרונה של הדפסת המשי הוא במחירה הזול יחסית. ההדפס איכותי ועמיד, אך מוגבל כיוון שלא ניתן להדפיס בסוג הדפסה זו מספר גדול של גוונים ודפוסים מאוד עדינים וסבוכים.
  • יתרונה של ההדפסה הדיגטלית הוא ברמת הדיוק והאיכות של התמונה. בשיטה זו ניתן להדפיס גם תמונות עם פרטים קטנים ועם מגוון צבעים רחב ביותר. עם זאת, שיטה זו יקרה יותר מהדפסת המשי.
  • יתרונה של הדפסת החיתוך הוא שקיים מגוון רק של צבעים זוהרים וההדפס יוצא מאוד בוהק.  עם זאת, שיטה זו לא מתאימה להדפסת כל אלמנט, ומותאמת יותר להדפסים של צורות הנדסיות פשוטות, שמות, ומספרים.

אנו, באלי פרינט מתחייבים שנספק לכם הדפסת חולצות ברמה הגבוהה ביותר שתשמח אתכם לטווח ארוך ותחזיר אתכם אלינו למפעל לעבודות נוספות.

 

לייעוץ חינם והצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כל הסיבות לבחור באליפרינט

הצעת מחיר משתלמת

אלי פרינט עובדים עם לקוחות גדולים רבים , ומספקים הצעות מחיר משתלמות ביותר לכל הזמנה כמותית , תוך מתן שירות יוצא דופן , התקשרו ותיווכחו

איכות חולצות ללא פשרות

השוני באיכות החולצות ובאיכות ההדפסה הוא שעושה את ההבדל. בזכות שילוב שני הרכיבים החולצות של אלי פרינט נשמרות שנים וגם לאחר כביסות מרובות

שירות לקוחות אדיב ומקצועי

באלי פרינט , חושבים קודם כל על הלקוח! תמיד נשמח לייעץ ולעזור ושירות הלקוחות שלנו זמין לכל שאלה. לקוחות אלי פרינט לא מהתפשרים על שירות

מחירי מבצע להזמנות גדולות

אלי פרינט מתמחים בהדפסת חולצות בכמויות גדולות ומציעה מחירי מבצע מיוחדים והצעות מחיר משתלמות להזמנות גדולות

מגוון רחב של מוצרים

לרשותכם עומד קטלוג מוצרים באיכות גבוהה, כל המוצרים קיימים במגוון צבעים ובמגוון מידות של חולצות מודפסות איכותיות

הדפסה דיגיטלית איכותית

הדפסה על חולצה דיגיטלית זו הדפסה שניתן להדפיס באיכות הגבוהה ביותר ואין הגבלה במספר הצבעים. אפשר להדפיס תמונות שצילמתם ישירות על החולצה. מתאים גם הדפסה על חולצה בצבע שחור