אודות אלי פרינט

אלי פרינט - הדפסה על חולצות

אלי פרינט הדפסת חולצות

אלי פרינט הוא מפעל להדפסת חולצות בתל אביב . שטחו של המפעל מתפרס על 2 קומות ומציע הדפסות משי והדפסות דיגיטליות על כל סוגי הבדים.

כאשר נכנסים למפעל יש כאלה שמתארים אותו כבית מקדש לחולצות. מכל עבר תלויות מגוון עצום של חולצות בצבעים שונים, גדלים מגוונים ועם סמלים רבים. עשרות מדפים מפארים את המפעל כשכל מדף מסודר לפי סוג ההדפסה או החולצה. בתוך המפעל יש את המכונה האגדית שמדפיסה את החולצות ומצדדיה יש אלבומים רבים לאלה מכם שבאים חסרי השראה ומחפשים רעיונות חדשים להדפס. למעשה, אלי פרינט הוא המפעל היחידי בתחום הדפסת החולצות שמדפיס חולצות גם לאנשים בודדים.

המפעל מתמחה בכל סוגי הדפסת החולצות. יש בחנות מלאי גדול של ביגוד אופנתי עבור מעצבים ומותגים וכן ניתן לעצב דרך המפעל דוגמאות חדשות להדפסה. אלי פרינט ידוע כאחד המפעלים המקצועיים והאמינים בתחום ומתמחה ביחס אישי חם ואדיב.

במפעל ניתן להדפיס גם כל מה שקשור לבגדי עבודה – מכנסי עבודה וחולצות שמיועדות למגוון רחב של עבודות, החל מהובלה ועד לעבודות עפר.

אנו גם מדפיסים חולצות עם סמלים של יחידות של צה”ל, מגוון רחב של חוגים ותנועות נוער. הכל על חולצות ובדים שיתאימו ללקוח. הזמנות מהצבא הן בדרך כלל מאד גדולות ואנו מסוגלים להדפיס מאות חולצות תוך שבוע. אז אם צריכים הדפסה בהתראה קצרה אין ספק שהגעתם למקום הנכון.

אצלנו תמצאו מתנות עם הדפסות מיוחדות, כמו כוסות עם תמונה של הילד או כיתוב “מזל טוב” בעיצוב אישי, כובעים בהדפסה אישית וכיפות לחתונות וימי הולדת.

חתן וכלה שמחפשים להדפיס חולצות מודפסות לחתונה שלהם מוזמנים להגיע אלינו ונעשה הכל כדי שייצאו מרוצים. אם הזוג המאושר מגיע עם רעיון ועיצוב משלו, אז הם יקבלו את החולצות על המקום אבל אם חסר להם רעיון ואין עיצוב, אני נשמח לעזור גם פה.

קהל גדול במיוחד שמגיע אלינו הם בתי ספר ומועדוני הספורט למיניהם שמעוניינים הדפסה על חולצות כדורגל וחולצות מיוחדות שמדיפות זיעה.

 

מה תוכלו למצוא אצלנו בחנות?

מגוון ענק של חולצות בגזרות שונות (צווארון וי, פולו, גופיות טריקו, דרייפיט ועוד) מבדים בהרכב מאה אחוז כותנה.

במידה ואתם רוצים להדפיס על חולצה שאתם מביאים בעצמכם, אנו מדפיסים על כל סוגי הבדים השונים.

מה סוגי ההדפסה שאנו מציעים?

יש שלושה סוגי הדפסה על חולצות:

הדפסת משי- זו הדפסה הקיימת מזה מאות שנים, ומקורה בסין. בשיטה זו מכינים גלופה של ההדפס, מציבים אותה על הבד, וממלאים אותה בצבעים הרצויים מעל חתיכת הבד. השיטה עברה שכלולים ושיפורים, עד שבמאה ה20 הצליחו להשתמש בה על מנת להדפיס גם על טקסטיל (בעבר ההדפסה שימשה יותר להדפסים על עץ ואבן).

הדפסה דיגטלית- הדפסה חדשנית להדפסה ישירות מקובץ או תמונה דיגיטלית. המדפסת הדיגיטלית מדפיסה ישירות על החולצה את התמונה או הקובץ שנבחרו. סוג הדפסה זה לא מוגבל בצבעים, או במורכבות התמונות, ובהדפסה זו ניתן להדפיס על פרטי ביגוד כל תמונה.

הדפסה בחיתוך- הדפסה בה מכונה חותכת חומר מיוחד בצורה אותה בוחרים, ואת החומר החתוך מדביקים על החולצה בעזרת חום. סוג הדפסה זה אינו מתאים לציורים או תמונות מורכבות, אלא למספרים ואותיות, או חיתוכים גרפיים פשוטים. הדפסה זו נוחה בעיקר לחולצות לקבוצות ספורט, או חולצות עם הטבעות שמות ומספרים עליהן, ולוגואים פשוטים.

מה יתרונות כל הדפסה?

ראשית- שלושת ההדפסות הינן באיכות גבוהה מאוד. גם לאחר שטיפת החולצה והכנסה לכביסות ההדפס לא יורד מהבד.

יתרונה של הדפסת המשי הוא במחירה הזול יחסית. ההדפס איכותי ועמיד, אך מוגבל כיוון שלא ניתן להדפיס בסוג הדפסה זו מספר גדול של גוונים ודפוסים מאוד עדינים וסבוכים.

יתרונה של ההדפסה הדיגטלית הוא ברמת הדיוק והאיכות של התמונה. בשיטה זו ניתן להדפיס גם תמונות עם פרטים קטנים ועם מגוון צבעים רחב ביותר. עם זאת, שיטה זו יקרה יותר מהדפסת המשי.

יתרונה של הדפסת החיתוך הוא במחירה הזול ובעמידותה. עם זאת, שיטה זו לא מתאימה להדפסת כל אלמנט, ומותאמת יותר להדפסים של צורות הנדסיות פשוטות, שמות, ומספרים.

 

אנו, באלי פרינט מתחייבים שנספק לכם הדפסת חולצות ברמה הגבוהה ביותר שתשמח אתכם לטווח ארוך ותחזיר אתכם אלינו למפעל לעבודות נוספות.

בברכה,
אלי פרינט חולצות מודפסות 

 

טלפון לבירורים: 055-227-2222

בחזרה לעמוד הבית של אלי פרינט – חולצות מודפסות

תפריט
Call Now Button